Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


dovolená

10.7.2018 | Marie Vrbová

Prosím, o informaci, v kterém brněnském zařízení by se mohla na dobu asi 10 dnů umístit starší paní, neschopna se sama o sebe postarat.
děkuji za odpověd
M. Vrbová

Tuto informaci si budete muset zjistit sama. Kontaktujte zdravotně sociální odbor dle trvalého bydliště paní. Navíc upozorňuji, že aktualizace stránek pečující koncem ledna 2018 skončila. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: