Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


dotaz ohledně euthyroxu

11.9.2018 | anonym

Dobrý den, prosím vás měl jsem hodnoty 10,3 u štítné žlázy. Od té doby co jsem začal užívat lék Euthyrox mám hodnotu 13,2. Je možné že mi to prášky zhoršily. Jsem diabetik a mám problémy i se štítnou žlázou.

Vážený anonyme, problém by bylo vhodné probrat s ošetřujícím lékařem, který vás a vaše hodnoty štítné žlázy i cukru zná a na kontrolu vás poslal. Tošnerová (psychiatrie)


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: