Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Dotaz na právní pomoc radu pro nemovitého důchodce

23.11.2011 | Milena Fojtů

Důchodkyně staršího věku nerozvážně zastavující veškerý majetek, kvůli nízkému dluhu. Bydlí v Mnichově Hradišti. Není tam občanská poradna. Kam se prosím může obrátit, nebo co mohou pro ni udělat rovněž nemajetní příbuzní žijící na severní Moravě. Prosím o kontakty nejen emailové, ale celé adresy. Píši to za tuto rodinu. Děkuji. Fojtů Milena

Nerozumim dotazu, na co se vlastně ptáte. Těžko tudíž mohu dát kontakt.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: