Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


dotaz na peníze při péči

13.3.2018 | ola

Dobrý den mám dotaz ,musela jsem skončit v zaměstnání kvuli péči o imobilní matku 13 měsícu jsme čekali na zvýšení stupně nemohoucnosti z 2 na 3 bohužel budeme už žádat o stupen vyšší.nemám žádný příjem a potřebuju poradit mužu si zažádat o nějaký příspěvek na sociálním uřadě? mamka bere duchod kolem 8000 a samozřejmě já neberu nic a z čeho budu žít až budu muset jit do práce to opravdu nevím.Děkuju za odpověd.

Dotaz směřujte na sociálně zdravotní odbor ÚP, nikoliv na psychiatrii. Tošnerová (psychiatrie)


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: