Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


dotaz alzhaimer

18.11.10 | Jana

mám maminku s touto diagnozou a již nezvládám domácí péči, pečuji ještě o tatínka, který je rovněž nemocen, prosím o informaci, kde zjistím
kontakt na léčebnu kam bychom mohli maminku umístit v okolí Tábora

Je vhodné postupovat dle toho, s kým máte nejbližší kontakt a také dle skutečného stavu maminky - praktický lékař, pečovatelská služba, odbor zdravotně sociální a také kontaktovat odbočku společnosti Alzheimerovy choroby v místě.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: