Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Dotaz

24.10.2011 | Zuzana Zábranská

Dobrý den.Ráda bych se Vás na něco zeptala.Můj dotaz spočívá v tom,že dělám do školy svou celoroční práci na téma -Závislost na alkoholu.Ráda bych se zeptala zda byste mi neposkytla jakékoliv nejnovější statistiky co se týče alkoholu.Žádné nemohu najít a už vůbec né žádné aktuální.Děkuji mockrát za pomoc.Zábranská

Váš dotaz nesouvisí s problematikou našeho webu, obraťte se proto na pracoviště, která se problematikou závislosti zabývají, ať už ústavní nebo ambulantní.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: