Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


dotaz

25.1.2012 | Renáta Nejezchlebová

Dobrý den na vyšetření Ct mi byla zjištěna incipkorová atrofie f, prosím poraďte mi co dělat a co to pro mě vlastně znamená. Jsem narozena roku 1968 a žádné ztráty paměti nebo výpadky nemám. Děkuji Nejezchlebová

Je otázkou, co bylo důvodem provedení CT hlavy a bylo by vhodné nález probrat s lékařem, který jej indikoval, záleží na klinickém obrazu. Vyšetření je problematicky přepsané, "incipkorová" nic neznamená. Možná incipientní korová atrofie, v tom případě je důležitý především klinický obraz.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: