Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


dotaz

11.5.2016 | Javoříková

Dobrý den, moje babička je v domově seniorů, ještě v době kdy se o ní mohla starat její dcera si vyřídily příspěvek na nemohoucnost. Teď si ho nechává domov. To chápu, ale platíme docela velké peníze a oni si ten příspěvek z ceny neodečítají. Takže jim platíme plus si nechávají příspěvek. Je to v pořádku? Děkuji za odpověď, Javoříková

Ano, je. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: