Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


dotaz

12.2.2014 | Vlasta

Prosim uz to budou letos tri roky co jme vyhoreli,ale i kdyz mame uz novej dum mam pocit ze se stim nemuzu vyrovnat.ono toho je vic obe deti po porodu byli nemocni jedno mene druhe vice i z manzelem to zrovvna neni tak jak by melo byt a jedine co me ted drzi v uvozovkach nad vodou je prace ktera me bavi.ne bych nemohla spat ale myslenky mam takovi pomateny hlavne jsem hrozne unavena a casto brecim.co mam delat?l dekuji Vlasta

Můžete se obrátit na svého spádového psychiatra v místě trvalého bydliště. Dotaz však do poradny určené pro pečující o starší rodinné příslušníky, nepatří.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: