Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


doprovod na vyšetření matky a otce

12.11.2012 | Alena Dvořáková

Dobrý den, budu doprovázet své rodiče na vyšetření do nemocnice na základě doporučení jejich obvodního lékaře. Mám nárok na paragraf? Děkuji.

Jedná-li o nezbytné vyšetření, které nešlo vyřešit mimo pracovní dobu a vaši rodiče nejsou schopni vyšetření absolvovat sami, pak byste měla nárok na překážku v práci dle nařízení vlády č. 590/200 Sb., příloha 1, bod 8.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: