Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


doprava nemohoucího k lékaři

4.5.2014 | Věra

Dobrý den, půl roku pečuji o vážně nemocnou maminku, vozím ji na ošetření apod. Nyní je ale její nemoc v tak pokročilém stadiu, že se již sama neudrží na nohou a k autu nejsem schopna ji sama dopravit. Jakým způsobem mohu využít sanitu k odvozu na ošetření, kdo sanitu předepíše? děkuji za radu.

Přečtěte si odpověd na identický dotaz z 11.3. panu Řepovi


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: