Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


doprava k lékaři

13.3.2017 | Marie Boháčková

Dobrý den, moje maminka (82) bydlí v zastrčené vesnici s velice špatnou dopravní obsluhou. Je špatně pohyblivá, byl jí uznán příspěvek na bezmocnost 1. st. Motá se jí hlava a nezvládá výstup a nástup do autobusu. Chtěla bych se optat, zda má nárok na dopravu sanitkou, když navštěvuje lékaře v Pelhřimově, ale její bydliště je na okrese Benešov. Benešov je vzdálený kolem 60 km, Pelhřimov 30 km.
Děkuji za odpověď.

Marie Boháčková

Stránky pečující koncem ledna 2017 skončily.
podívejte se na
http://poradimesi.cz/zdravi/kdy-mam-narok-na-odvoz-sanitkou/


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: