Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Domovy důchodců s celodenní péčí

19.8.2014 | Renata

Dobrý den, jsme z okresu Havlíčkův Brod. Máme tatínka 71 let po operaci kyčelního kloubu.Bohužel se při léčbě přidaly další problémy a tatínek je dnes ležákem na LDN. Potřebujeme najít vhodné zařízení, kde by se nám o něj dokázali celodenně postarat, případně by nám ho pomohli "rozhýbat". Můžete nám, prosím, poradit?

Bylo by vhodné probrat situaci ohledně následného zařízení s ošetřujícím lékařem na vaší LDN, kde máte v současnosti umístěného tatínka, nikoliv s psychiatrem z Prahy.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: