Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


domov s dohledem

14.12.2010 | Vilma

Dobrý den,nemohu nikde zjistit zda existuje domov se zvláštním režimem či podobný s psychiatrickým dohledem v Praze nebo co nejblíže.Naše maminka je v takovém zařízení,ale velmi daleko na dojíždění,což omezuje náš kontakt.Její stav je stabilizovaný,byla čas i v chráněném samostat.bydlení,ale nebylo to nejlépe organizované,tak se vrátila do společné budovy.Velmi mě to trápí,že není blíže,abychom se mohli navštěvovat co nejvíce.Polud o něčem víte,třeba i kde se připlácí apod.prosím o kontakt.Děkuji mnohokrát.Přeji krásné svátky.Vilma

Bylo by vhodné nové posouzení psychického stavu a podle toho směřovat k dalšímu umístění, může se jednat o letitý stabilizovaný stav. Protože nevím o jaký typ postižení se jedná, (alkohol, poruchy osobnosti, chronická duševní choroba...) těžko napsat, že Praha nedisponuje domovem se zvláštním režimem. V okolí Prahy - záleží dle postižení, dopravně se o žádný zázrak nejedná.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: