Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Domácí péče - rehabilitace, infuze

14.8.2017 | Irena Faloutová

Mám doma 90letého trvale ležícího tatínka s píspěvkem a 86letou maminku. Mám k tomu náročnou práci a nelze z ní odejít. Kdo mi prosím může pomoci se starými rodiči, denně a za úplatu = s rehabilitací tatínka, aby neměl takové proleženiny, a s podáním infuzí mamince, která se se mnou o tatínka částečně stará, ale sama má velké bolesti? Jsem už zoufala a na všechno sama.

Zkuste se podívat na odpovědi na podobné či identické dotazy v poradně. Domluvte se s praktickým lékařem tatínka ohledně zavedení zdravotní služby home care. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: