Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


domácí péče

29.10.2012 | Lucie Hrubá

Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou, kde bychom našli pečovatelku, která by se o naší babičku starala doma. Jednalo by se o téměř nonstop péči, slyšeli jsme, že takové pečovatelky jsou, které se k seniorovi nastěhují a starají se o něj. Jednalo by se především o dozor, kontrolu, podání uvařeného jídla, léků, zapnutí TV, výměna plen. Nic víc, žádné nákupy, úklidy apod.
Mnohokrát děkuji za radu.
S přáním hezkého dne
Lucie Hrubá

Vzhledem k tomu, že zvažujete 24 hodinou službu, podívejte se do naší inzerce a podejte si inzerat


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: