Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Dohoda o provedene praci

22.3.2016 | Jaroslav

Dobry den,
Pro starsi rodice zajistujeme 24 hodinovou pecovatelskou sluzbu u nich doma. Ted se nam stalo, ze si pecovatelka od nas vybrala zalohu, odjela a rodice nechala bez dozoru. Chtel bych se zeptat zda je nekde nejaky vzor dohody nebo smlouvy na provadeni pecovatelske prace . Treba dohoda o provedeni prace, smlouva o dilo. Budu velice rad za jakoukoliv radu. S pozdravem Jaroslav Vitak

Uzavíráte spolu dohodu o provedení práce - vhodné v písemné podobě. Lze se inspirovat na internetu. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: