Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


dodatek k dotazu

21.9.2014 | Hana Jiruskova

Dobry vecer. Jeste jednou budu obtezovat. Velice rychle jste mi odpovedeli na dotaz ohledne pece o pritelova dedecka. Snad mi i ted poradite. Musim dat v praci vypoved abych mohla o dedecka pecovat? Pracuji prave u sveho pritele a vice mene se mu staram o ucetnictvi. Takze pravovat muzu i z domu. Da se to takto vyresit. Myslim ze bych z prace neodesla a presto zadala o prispevek na pritelova dedecka? Jste velmi laskavi. Dekuji za predeslou odpoved. Pekny zbytek vecera.

Jestliže pracujete na plný úvazek v účetnictví doma a zvládnete kvalifikovaně i péči o dědečka, pak by neměl být problém. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: