Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


DOBROVOLNÍK

10.12.2015 | LUKÁŠ GONOS

Dobrý den paní doktorko, chtěl jsem se Vás zeptat.pomáhám jedné staré paní(věk75), která je zatím soběstačná, ale nic netrvá věčně, tak než nastane bohužel to že soběstačná nebude, na koho se obrátit abych mohl za ní vyřizovat doktory,poštu, úřady,banku a ostatní věci s tím spojené.paní je vdova, nemá děti.narodila se v čechách, žila 30let v SRN kde dostala taky občanství německé, pobírá německý důchod ale bydlí zpátky v čechách ve svém bytě.a má trvalý pobyt.děkujeme oba moc za kladné vyřízení našeho dotazu a přeji at se vám daři.

Pokud paní bude fit, tak stačí její plná moc k čemu vás pověřuje - ověřená u notáře. (TT)


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: