Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Dobri den chci se starat porad o moji maminku je ji 66.let.Je vazne nemocna.

1.12.2010 | Renata Slovackova

Dobri den jeste vam pisu jake ma moje maminka vazne nemoci.Jsou to velke bolesti v celem tele,kdyz narika tak chudinka place bolesti.Ma hypertenzy,bolesti v kloubech,v krizi,neudrzi vubec moc,dost spatne chodi po shodech dolu,vickrat spadla na zem,prasky ji zadne nepomahaji od bolesti.Jsem zatim nezamestnana a za maminkou jezdim ji pomahat vsechno co po mne potrebuje.Moc Vam diky jeji dcera Renata Slovackova.

Bylo by vhodné, abyste stav maminky z hlediska pomoci konzultovala s praktickým lékařem. Případně se obrátila na centrum bolesti, které má maminka nejblíže a můžete ji tam doprovodit. Pokud nezažádala o příspěvek na péče, tak jí můžete s agendou pomoci a požádat o něj. Pomoci může i pečovatelská služba a domácí zdravotní péče, je-li potřebná.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: