Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Doba na LDN

27.2.2017 | Ivana

Dobrý den, naše maminka 93.let leží na LDN po operaci dolní končetiny krčku a vykloubené rameno. Je pouze ležící, ani se sama nenají, všichni pracujeme a bydlíme v jiném městě. Dříve to zvládala s pečovatelskou službou, ale nyní to už není možné. Umístění do domova zatím není možné a nutí nás po 90.dnech, aby rodina se postarala.Můžou tak jednat? Děkuji

Ano.

Upozorňuji, že stránky pečující koncem ledna 2017 skončily.
TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: