Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Dlouhodoba škytavka

19.8.2011 | Hana

Dobrý den,
můj otec je v soucasne chvili nemohouci, pod sedativy a na infuzi. Trpi ale jiz delsi dobu skytavkou? Je nejaka pomoc? Bojim se, aby skytani nemelo jeste vliv i na srdecni cinnost.
Predem dekuji za informaci a preji hezky den
Hana

Bez znalosti souvislosti /věk, důvody nemohoucnosti/ nelze kvalifikovaně odpovědět, nutno probrat situaci s ošetřujícím lékařem. Škytavka by neměla mít vliv na srdeční činnost.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: