Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Diagnostika, sezení

17.10.2023 | Elean Delafská

Dobrý den Vážení,
hledám psychiatra, který by byl ochotný mě diagnostikovat..
Na základní škole jsem měla velké potíže, na střední také a v posledních 5 letech jsem dodělala střední školu dálkově způsobem, kterému by sotva někdo uvěřil.
Můj přítel je lékař, ale anesteziolog pracující v Norimberku a ten mě též upozorňuje, že nejspíš mám ADHD, či podobnou formu poruchy. Ráda bych se ve svém životě vyvíjela dál a věřím, že kdyby to byla skutečně tato příčina, ulevilo by se mi a mohla bych pokračovat s nějakou pomocí..

Prosím o informaci, zda-li mi můžete pomoci,

S přáním pěkného dne
Delafská Elean

Aktualizace stránek "pečující" koncem ledna už v roce 2019 skončila!!! Týká se i poradny!!!


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: