Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Demence a alzheimerova choroba

29.9.2020 | Eva

Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem, který se týká rapidního zhoršení lehkého stavu demence. Mému otci byla před 5 lety diagnostikována lehká forma demence. Kromě toho, že se někdy nesoustředil a občas něco málo zapomněl, neměl prakticky žádné větší potíže. Až teď během pár dní došlo k tomu, že se sám ani neposadí, nemůže mluvit a má výrazně vypouklé oči. Proto bych se chtěla zeptat, jestli je možné, že může tak rychle dojít k takovému výraznému zhoršení stavu?
Děkuji Vám za odpověď. Hezký den. Eva S.

Aktualizace stránek "pečující" koncem ledna už v roce 2019 skončila!!! Týká se i poradny!!!


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: