Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


demence

26.10.2013 | Anna

Dobrý večer, manžel mádiagnozu frontotemporální demece.zatím chodím do práce, jeho stav se však zhoršuje.Mám 2 roky do důchodu a úproto budu muset požádat o předčasný důchod, který bude nižší než normální.Nemohu pobírat po dva roky nějaké dávky a pak zažádat o důchod ? Jak vysoké by byly případné dávky? vyplatilo by se to? Děkuji za odpověď. Anna

Přečtěte si odpověď na předchozí otázku.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: