Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


dandy walker

15.8.2013 | jana

chtela jsem se zeptat jsem ve 21. tydnu tehotensty rekli mi ze mimnko ma dandy walker prosim poradte

Obracíte na zcela nevhodnou poradnu - ta naše je určena pro pečující o starší, dlouhodobě nemocne blízké. Což váš případ rozhodně není.
Ke zjištění bližších informací ohledně "dandy walker" u plodu se podívejte na stránky http://www.wikiskripta.eu/index.php/Malformace_CNS a konzultujte svou situaci s pediatrem. (TT, psychiatrie)


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: