Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


cymbalta

2.10.2013 | Jana petková

Dobrý den , 1 rok som užívala venlafaxín actavis, po roku sa mi príznaky panickej poruchy vrátili a lekárka mi ho zmenila na cymbaltu, znova presne v septembri sa mi objalvili tie isté príznaky, je možné, aby mi liek pôsobil iba 1 rok a treba ho vymeniť za iný?

Váš dotaz nesouvisí s obsahem naší poradny, je určena pro pečující starající se o starší blízké. Bylo by vhodné probrat pochybnosti související s léky s vaší ošetřující lékařkou.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: