Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


cukrovka

30.5.2014 | Dáša

Dobrý den mám dotaz mám cukrovku 6.00,doktor řekl,že je to v pořádku přesto mi dal prášky musím je brát,když to mám v pořádku,i na cholesteror který mám ,4.5mám brát léky děkuji za odpověd

Fyziologické hodnoty hladiny krevního cukru se pohybují v rozmezí 3,6 – 6,8 mmol/l. Při hodnocení hraje roli věk, kolísání hladiny, zátěžové situace, genetika.... Pouhé jedno číslo bez souvislosti o ničem nevypovídá, což se týká jak glykemie, tak hladiny cholesterolu. Proberte problém s ošetřujícím lékařem.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: