Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Co mohu pro babičku ještě udělat? - doplnění

8.12.2018 | Lucie

Děkuji za odpověď paní doktorko. Z Vaší odpovědi jsem pochopila, že babička by neměla být vystavována dalším změnám. Chápeme, že přestěhování bylo pro babičku náročné a tak jsme jí slíbili, že jí cca 1x měsíčně zavezeme domů na pár hodin "na výlet", což plníme. Otázkou je, zda tím babičce neztěžujeme adaptaci v novém místě. Co si o tom myslíte? Děkuji

Podstatné je, co k tomu babička, jak reaguje "na výlet". Vzhledem k její základní chorobě těžko říci. Uvidíte samy. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: