Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


co mam delat

21.7.2011 | zdena

mam doma dceru ktera ma duchod protoze je postizena je ji 21 ale mozkem myslenim je na 7 let starala jsem se o ni ale večně nam utiká a chodi krast a nyni jsme se dozvedeli že nas křivě obvinila že ji tyrame a mlatime prijeli k nam z uřadu abych ji vydala jeji veci že je dcera stale svepravna a vše ji věři dcera se sice vratila domu ale nevim si rady s jejim obvinenim co se tyka me a meho manžela bylo me řečeno kuratorkou že podali navrh na jeji zbaveni svepravnosti k pravnim ukonum vubec nevim co delat když se jich jdu na neco zeptat tak me odsekavaji a jednaji semnou jak s nejakou sketou holka ma trvali pobyt v okrese nachod a my bydlime ve rtyni v podkrkonoši jak je mozne že to muže řešit trutnov maji na to vubec pravomoc?prosim o vasi radu jsem z toho zoufala a nevim si rady

Váš dotaz nesouvisí s obsahem naší poradny. Obraťte se proto například na internetporadnu, která má daleko širší záběr.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: