Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Co dělat s maminkou,která nechce spolupracovat,neudělá nic co jí lékař doporuci

16.7.2020 | Martina Beranová

Maminka,je jí 80 let,si před 2mesici zlomila nohu.Uz předtím se pohybovala velmi špatně.Venku jen na invalidní voziku.Pecuji o ní celé 2mesice doma sama.Co tragicky zemřel před 9 lety mladší bráška jsme spolu.Posledni měsíc je to horší a horší.Maminka začala mít ještě problémy s vyprazdňováním,bolí jí konečník,5,6krat za den jí musím umývat.Lekar doporučil stále nesedet,ale ona si nedá poradit a stále sedí.Zacala být také vulgární,někdy i zla.Plete si i pojmy,cas,.Jsem na pokraji sil.Jak se zachovat?

Aktualizace stránek "pečující" koncem ledna už v roce 2019 skončila!!! Týká se i poradny!!!


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: