Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Co dál? Prosím poraďte.

30.1.2018 | Karolína

Dobrý den, moc prosím o radu co dál s mým tatínkem. Ma delší dobu velkou nadváhu a těžko se pohyboval. Bohužel teď už je 3týden v nemocnici na infekčním. Bohužel tam s ním nikdo necvičí,protože ná velkou nadváhu. Bohužel teď je v takovém stavu,že si sám ani nesedne a vůbec nechodí. Pan doktor nám nabídl dvě varianty....buď si ho vzít domů a nebo LDN. Ani jedno pro mě není přípustná, ani v jedné varianťě nebude mít dostatek rehabilitace pro to aby se znovu postavil na nohy. Pan doktor ho prý z infekcního nemůže nikam jinam poslat. Říkal,že po úrazu nebo operaci nám ho nikde nevezmou.
Má velkou nadváhu což vím,že je největší problém,který se musí řešit, ale pokud bude ještě chvilku ležet,tak už se nepostaví na nohy nikdy.
Otázka zní: kam s ním? Co proto mohu udělat,aby se táta dostal někam do dobrých rukou a bude s ním někdo cvičit.
Nechci aby v 67letech zůstal ležet 😞
Moc děkuji za každou radu ❤ Karolína

Zajistíte na LDN rehabilitaci navíc z vlastních zdrojů. V odpovědích v poradně je uvedený podobný příklad. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: