Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


CHOPN nemoc

6.2.2016 | vančiková

Dobrý večer
můj otec má CHOPN leží na LDN Plzeň Privamed,už dostal plenu a je stále na kyslíku.Existuje lepší důstojnější konec v jiném prostředí,kde mu zajistí i přísun kyslíku a budou na něj hodný? Děkuji za odpověď.

Je otázkou, co si představujete pod pojmem důstojnost v případě vašeho otce, při respektování jeho přání. Může být i s kyslíkem doma - s pomocí domácí hospicové péče. (TT)


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: