Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


cévka na odvod moči

13.10.2014 | milena jůzová

Dobrý den. Chci se zeptat, proč se na LDNkách automaticky používá i inkontinentních pacientů cévka na odvod moči. Proč nestační plénky? Děkuji.

Bylo by vhodné zeptat na konkrétní LDN sester, proč tomu tak je. Není tomu tak všude. Jinak práce s nemocným se zavedenou cévkou je časově méně náročná, než výměna plenek.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: