Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


celodenní péče o seniora - DOMA

13.5.2013 | Marešová

Dobrý den, potřebuji velmi rychle řešit situaci, kdy pečující paní u našeho rodinného přítele (90let) končí, z vlastních zdravotních důvodů. Jsme 200km, není v našich silách zajistit celodenní péči, kterou pán už několiv let potřebuje. Rádi bychom mu zachovali domov, péči domů. Pán je v Černovicích u Tábora, zdravotně je s ohledem na svůj věk, již nevychází z domu, potřebuje péči o hygienu, donášku jídla, vedení domácnosti apod. Nedaří se mi nyní najít tuto službu v kraji. Prosím o nasměrování aev. konkrétní pomoc v místě. Předem děkuji, mar.

Je vhodnější obrátit se a hledat služby v místě, ať už soukromé /na inzerát/, státní či církevní, než na naši obecnou poradnu. Určitě pečovatelskou službu najdete, obraťte se například i na úřad práce, který má tuto službu v současnosti v gesci. Jen nezapomeňte, jak bude zajištěna platba?


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: