Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Buseni srdce

4.4.2014 | Marketa

Dobry den,mam takovy problem.Mam navaly jakoby buseni srdce,slabost,ze si musim az sednout a pockat az to prejde(cca 15 min)i vic.Tresu se,ruce i nohy.obcas kdyz chci vstat mam tmu pred ocima,tak musim Zavrit oci a pockat abych si zase nesedla:) Drive jsem to mela treba 1,2krat do mesice...Ted posledni 2mesice i 3 krat do tydne. Trochu se bojim jit k doktorce,abych nevypadala jak hypochondr..:) Poradte,Dekuji predem za odpoved Krasny den.

Potíže vás trápí, není důvod proč byste neměla navštívit lékaře, který by objektivizoval vaše vegetativní stesky. Nepíšete věk, těžko lze odhadovat v čem je problém. Nejistota sužuje víc, než jakákoliv jistota, určitě vyhledejte zdravotní pomoc.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: