Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Bojím se že mám ALS

18.9.2020 | Jakub

Dobrý den, je mi 17 let a již 3. měsíc jsem na tom špatně psychicky. Protože se mi nejdříve začala motat hlava jako v opilosti. Pak to pokračovalo slabostmi a bolestmi nohou. Dále jsem měl: cukání po celém těle(teď mi cukají palce na rukou), jako bych měl nafouknutá lýtka (tlak), hůře se mi chodilo, a teď se mi i hůře mluvilo(jak jsem mluvil déle, měl jsem sucho v puse a šišlal jsem). Nyní mám slabosti v nohou. Probléma se neustále střídají, zhoršují a zlepšují.Nejsou to příznaky ALS? Moc se jí bojím, také trpím depresemi, ačkoli jsem byl vždy veselý, teď myslím i na to nejhorší.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: