Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Bojím se

22.2.2022 | Jana

Dobrý den chci se zeptat máme u nás v baráku schizofrenicku nevím proč si vybrala zrovna mne ale je to čím dál horší kope nám do dveří řve na chodbě že mě zabije že se budu válet v krvi přítel že se na to bude dívat je toho víc kdy mi vyhrožuje smrti mám s ní strach nevím co mám dělat policie nic nezmůže do lecebny nechce je pořád opilá a léky nebere prosím poraďte

Aktualizace stránek "pečující" koncem ledna už v roce 2019 skončila!!! Týká se i poradny! TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: