Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


bezvychodna situace

26.1.2015 | jakub

Dobry den staram se jiz delsi dobu o otce ktery se dostal na invalidni vozik po operaci plotynek...ma navic jeste nemocne srdce a plice a vlivem spatneho okysliceni mozku ma taky nervove a psychycke problemy...okolo vanoc jsem ho musel poslat do nemocnice protoze doma uz to neudychaval ani s pristrojem na kyslik...poslaly ho tedy do chrudimske nemocnice kterou muj otec spatne psychycky snasi..ma vryto do pameti ze proste v chrudimske nemocnici byt nechce a ja se mu ani nedivim...z ara kde byl asi ctrnact dni ho prevezli na internu a potom na ldnku...tet je na ldnce nemuzu ho tam odsud dostat...chodim do prace takze domu si ho vzit nemuzu protoze bych mu nezajistil dostacujici peci...chtel bych ho tedy nechat prelozit protoze tam mu to opravdu nesvedci ale at sem volal kam sem volal tak maji plno a nebo ho nechteji...chci se tedy zeptat co vsechno muzu udelat pro to aby byl nekam prelozen?a jeste bych se chtel zeptat jak to mam udelat kdyz mam na poste jeho dopisy a potreboval bych zrusit jeho auto ale nemam plnou moc a tatinek uz se mi ani nepodepise a i kdyby podepsal tak mi bez neho nikdo podpis neoveri...takze druhy dotaz by byl co muzu udelat pro to abych si mohl na poste vyzvednout jeho doporucene dopisy pripadne duchod protoze se staram o celou jeho financni situaci a domacnost...dekuji za odpoved svoboda

Domluvte se na poště, za jakých okolností by vám předali dopisy, zda stačí písemné vyjádření ošetřujícího lékaře tatínka. Či převzetí důchodu a ověření podpisu s návštěvou notáře v nemocnici. Celou situaci lze konzultovat se sociálními präcovnicemi v nemoci, mají konkrétní zkušenost v místě.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: