Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Bércové vředy

16.11.2015 | Iva

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jeli možné umístit mého otce, který se již léčí cca 7 let s bércovými vředy do nějakého zařízení. Jen dočasně, třeba 3 měsíce. Zatím se o nej staráme doma. Děkuji

Je mne lito, ale váš dotaz neuvádí ani lokalitu, kde váš otec žije. S dotazem se obraťte na praktického lékaře tatínka, který je i seznámen i s jeho konkrétním stavem a mírou postižení.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: