Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Balbutik

2.11.2004 | fialajan

Jsem balbutikem a mám problém najít si vhodnou práci.Hledal jsem na internetu protál,který by se zabýval tímto problémem,ale hlavně kde by byla nabídka pracovních míst pro lidi s tímto postížením.Jsem z Prahy.

Náš portál není přímo takto profilován, zkuste se podívat na kontakty v odkazech. Nepovažuji ale za vhodné hledat cestu nabidek pracovnich mist s timto postiženim, vždyť je řada míst, kde nemusíte celou pracovní dobu vůbec promluvit. Pak je otázkou, zda vůbec mluvit o postižení.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: