Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Babička.

9.2.2011 | Dagmar

Žiji s rodinou a 76 letou babičkou v roinném domku. Babička chodí málo a o francouzkých holích, já se o ni starám, vařím, peru, uklízím. Teď jsem přišla o práci a mažel rodinu z jednoho platu neuživí. Známá mi říkala, že jde, abych brala peníze od státu za to, že se o babičku starám. Je to pravda a kde a jak se takový příspěvek vyřizuje?

Přečtěte si v nejčastějších otázkách "Příspěvek na péči". V poradně jsou desítky dotazů s touto problematikou s odpověďmi na ně.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: