Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Babička

21.7.2011 | Štěpánka Hlaváčková

Dobrý den,
mám babičku (100 let), která je v péči Domova pro seniory, ale každý víkend si ji střídavě s bratrem bereme domů. Chtěla jsem se zeptat, zda máme, resp. má v této situaci nárok na nějaké zdravotní pomůcky.(Příspěvěk na péči jde celý na konto Domova). Největší položkou jsou pro nás zatím pleny a jednorázové podložky.
Děkuji Hlaváčková

Na pomůcky má nárok ten, kde se oficiálně stará. O způsobu řešení se zkuste domluvit s vedoucí pracovnicí Domova.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: