Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


BABICKA

15.8.2011 | petra

Dobry den chtela bych se zeptat babicce na spani napsal jeji osetrujici doktor obvodni TRITTICO AC 75.Dnes je to 12 den co to bere prvni tyden tretinku a ted dve tretiny a pozorujeme ze jeji stav se zhorsil ma slabost ,zavrate ,tlak ji klesl,ma vetsi tres,neklid a nemuze vecer usnout.Chceme tedy poradit co mame delat,protoze jeji lekar ma momentalne dovolenou.dekuji za odpoved

Nejedná se o TRITTICO AC 150 mg? Neboť 75 mg není přímo míněn na "třetitelnost", na rozdíl od 15O mg, který má i vyznačené rýhy Babička má zřejmě přítomné vedlejší účinky uvedeného léčiva. Nepomáhá-li lék, naopak když škodí, není vhodný k dalšímu užívání. Po dobu dovolené lékaře konzultujte volně prodejné hypnotikum v lékárně, např. Hypnox.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: