Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


Babička

26.10.2014 | Jana Kremlová

Pěkný den, starám se o 91 letou babičku, která do teďka spala na své posteli, zvedla se jen s pomocí a zase položila, ale minulý týden jí amputovali nohu, potřebovala by polohovací postel, podložku proti proleženínám, dá se vše vyřídit přes pojišťovnu? A který pan doktor mi napíše poukaz, připadám si v našem zdravoctnictí jako Alenka v říši divů. A na co vše má člověk, který se teď už ani sám nenají, je na plenkách a už vlastně jen leží, nárok??? Děkuji moc. Jana

Poukaz na pomůcky bude psát OL. Je vhodné spojit se s rehabilitační sestrou v nemocnici, ta vám uvedené otázky dle aktuálního stavu zodpoví. Rovněž tak je vhodné konzultovat ošetřujícího lékaře babičky.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: