Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


atrofie mozku

9.9.2014 | alena macurova

manželovi bylo na ct zjištěno počínající korová a centrální atrofie mozku je mu 77let spadl venku a byl odvezen do nemocnice poradte mi zda muže chodit do obchodu já chodím o dvou fr,berlích děkuji..

Počínající korová a centrální atrofie mozku na ct bez klinického obrazu o ničem nevypovídá. Je otázkou s čím byl pád vašeho manžela spojen, jak byl formulován závěr jeho hospitalizace. Bude vhodné konzultovat praktického lékaře, který je s výsledkem seznámen.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: