Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


asistenční péče u Alzheimer.onem.

28.11.2013 | Jana Srnová

Dobrý den, prosím o radu. Kam se obrátit se žádostí o asistenční službu. O otce s onemocněním se stará maminka a již jí ubývá sil a má svá onemocnění a je téměř před vyhořením. Nesetkali jsme se s jakoukoli radou ze strany lékařů a nevíme o žádném centru pro tyto rodiny v okolí Litoměřic.

Možno se zeptat na zdravotně sociálním odboru, kontaktovat charitu v litoměřické diecézi, dát si inzerát v místním tisku, obrátit se na místní svépomocnou Alzheimerovskou skupinu pečujících, případně i využít i naší inzerci.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: