Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


artroza v koleni

18.8.2012 | Hana Ondráčková

Je mi 71 let a již rok mám potíže s chůzí. Mám předepsaný Sonostim a bydlím na Malvazinkách Praha 5 ,nejblíže mám rehabilitaci bývalý Sanops. Můžete mi sdělit zdali tam přístroj mají a nebo kde nejblíže. Moc děkuji Ondráčková

Lékař, který vám tuto kompletně vybavená jednotka pro elektroléčbu předepsal, vám také musí sdělit, kde je k dispozici. Já bych byla v roli Pythie.


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: