Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


amputace prave nohy

28.9.2012 | Michaela

Dobrý den, přitel má vysokou amputaci pravé nohy. Tak z 90 procent používá berle, protézu sice doma máme, ale slouží jen velmi málo, je to obtížné s tak krátkým pahýlkem. Sám si např ani nenakoupí, protože s berlemi v ruce nemuže nést ani tlačit košík, tak je to i s jinými činostmi, které dělám já. Prosím Vás, myslíte že bychom měli nějakou šanci dostat příspěvek na péči? Děkuji Řiháčková

Samozřejmě, zkuste požádat. TT


Family Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: