Poradna

Na vaše dotazy odpovídá MUDr. Tamara Tošnerová /psychiatr/. Tíží vás péče o vašeho staršího blízkého? Napiště, zeptejte se, případně i anonymně. Ne vždy je možno odpovědět konkrétní radou, většinou lze doporučit jen směr hledání. Ptáte se na problém týkající se péče o staršího dlouhodobě nemocného člověka, či na problém související se stářím? Pokud dotaz nesouvisí s problematikou stáří, obraťte se na jiné poradny, nenáleží sem a budou mazány.  Mazány budou rovněž pokusy o dotazníkové akce.


amputace dolní končetiny

4.10.10 | lenka

dobry den, pani doktorko, memu otci (68let)budou amputovany dolni koncetiny z duvodu gangreny. je dlouholety neleceny alkoholik, zije na opacnem konci republiky. muzete mi poradit, jak my pribuzni muzeme pomoci pri leceni a nasledne rekonvalescenci? co vyzaduje pece o takto nemocneho cloveka a zda jsme schopni se o nej postarat doma, kdyz chodime do prace? dekuji

Hypotetické rozvahy nemají příliš velkou cenu, bude záležet na konkrétní pooperační situaci, kterou bude vhodné konzultovat s ošetřujícím lékařem.


Život bez bariérFamily Point - místo pro rodinu

Obsah našich stránek je pouze doporučující povahy. Každý případ je třeba hodnotit individuálně, a proto nelze námi uveřejněné názory přejímat bez posouzení konkrétní situace. Vždy se poraďte s ošetřujícím lékařem.


partneři: